mainlogo
image

Grafik tasarım

Tasarım ekibimiz yaratıcılık ve tasarımın her alanında deneyimlidir. Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator ve Adobe Acrobat dahil en yeni yazılımları kullanıyoruz. Kitap kapakları, kataloglar, posterler, tabelalar, kartvizitler ve kırtasiye malzemeleri tasarlıyoruz. Baskıyı müşteri açısından daha ekonomik hale getirerek, gelen tüm baskıya hazır dosyaları seçip organize ediyoruz.
Baskı ve son işlem organizasyonumuz, kitap ciltleme, kitapçık oluşturma, pop-up afişler ve tabelalar dahil olmak üzere dijital, geniş formatlı baskı ve son işlemlerin her alanında uzun yıllara dayanan deneyimelere sahiptir.

Web tasarım

Temel becerilere sahip değilseniz, web sitenizi tasarlamak kolay olmayacak. Web sitesi tasarımı sadece estetik ile ilgili değildir. Ayrıca, ziyaretçilerinizin anlayabilmesi için markanızın doğru bir şekilde sunulduğundan emin olmakla da ilgilidir. Böyle yaratıcı gereksinimler konusunda bilgili değilseniz, uzmanları işe almak daha iyidir.
Mil Grafik® olarak asıl amacımız, sizi tam yansıtan ve gurur duyabileceğiniz bir web siteniz olduğundan emin olmak. Web siteniz işinize olan bağlılığınızın bir yansımasıdır. Web siteniz, işinizin neyle ilgili olduğunu temiz, etkili ve yansıtıcı olmalıdır. Aklınızda tasarladığınıza uyan bir markayı kavramsallaştırmanıza ve yaratmanıza yardımcı olabiliriz.

image
image

Sosyal Medya

İnternetin e-ticaret alanında, şirketlerin sağlıklı hedef kitleye daha hızlı bir şekilde ulaşabilmek için sosyal medya platformlarının gücü yadsınamaz. Sosyal Medya Platformları artık günümüzde kişisel kullanımdan ziyade işletmelerin çok ciddi odak noktası haline gelmiş bulunmaktadır. İşte tamda bu noktada Mil Grafik®; alanında profesyonel, sosyal medya uzmanlarından oluşan kadrosu ile 7 gün 24 saat sosyal medya hesaplarınız takip edilip anlık güncellemeler yapabilmektedir. Sosyal medya hizmetleri içerisinde platformlara verilen ilanlar, ilan geri bildirimleri ile sosyal medya hesaplarınıza ait istatistikler belirli periyodlarla tarafınıza gönderilmektedir.

hidden