mainlogo

İş Planlama®

İş Planlama® bir personel yönetim uygulamasıdır. Daha çok küçük ve orta büyüklükteki işletmelere yönelik olan bu uygulama ile departmanlar arası iletişimi sağlamak, görev dağılımları ve anlık görev takibi, müşteri geribildirimleri doğru kanallar aracılığı ile ilgili birimlere yönlendirmek, maliyet ve fiyatlandırma analizi yapabilmek ve üretim planlaması sağlamak, şirket içi iş gücü ve verimlilik istatistiklerini sağlamak gibi bir çok konuda işletmelerin yükünü hafifleten web tabanlı bir uygulamadır.

image
image

Meto®

Meto windows tabanlı sunuculada güvenle kullanabileceğiniz bir içerik yönetim programıdır.
Windows tabanlı sunucularda bulunan tüm sitelere uygulanması mümkündür. Bu uygulama sayesinde web sitesinde her zaman ve her yerden erişerek kolayca içerik ekleme veya güncelleme yapılabilmektedir.
Meto basit anlaşılır ve hızlı bir arayüze sahip olmakla birlikte, içerik güncelleme işlemi yanı sıra anlık ziyaretçi istatistikleri grafiksel bir arayüzde kullanıma sunmaktadır. Sürümlerine göre değişiklik gösteren bu uygulamada, içerik güncelleme/ekleme, foto galeri, Dosya yönetimi ve Tema modülleri sabit olmakla birlikte opsiyonel olarak, Üyelik sistemi, Kullanıcılara özel sayfalar, E- Büten yönetimi, Video Galeri, E-Ticaret ve İş Planlama entegrasyonu gibi modüller de içermektedir.
Tamamı Mil Grafik® tasarım ve web yazılım hizmetleri tarafndan hazırlanmış olup uygulama üzerinden anlık destek alabilme imkanı da bulunmaktadır.

Hosting

hidden